Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Dolni Morava- Ścieżka w Obłokach i Kutna Hora

termin: do uzgodnienia

cena: do uzgodnienia

 

1 dzień: Wyjazd o godzinie 08:00. Przejazd do malowniczo położonej wsi Dolni Morawa, położonej u podnóża Masywu Śnieżnika. Po wjeździe kolejką gondolową rozpoczniemy spacer w chmurach... Ścieżka w Obłokach jest połączeniem wież, promenady spacerowej i zjeżdżalni. Ze szczytu rozpościera się niesamowity widok. Zjazd kolejką i przejazd do Lądka Zdrój- miasta malowniczo położonego w dolinie środkowego biegu Białej Lądeckiej, na zboczach Gór Złotych, niemal u stóp Śnieżnika, jedno z najstarszych europejskich uzdrowisk, bogate w wody termalne. Spacer z przewodnikiem po zdroju, w którym pojawiło się wiele znamienitych postaci: książęta, dostojnicy kościelni, arystokraci, artyści, politycy. W tym pięknym miejscu znajduje się hotel GEOVITA, w którym zostaną państwo zakwaterowani w pokojach 2 osobowych z łazienkami, TV sat, radiem, telefonem i suszarką do włosów oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na terenie hotelu jest sauna, tenis stołowy, badminton, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, kort tenisowy, mini basen do schładzania przy saunie, mini siłownia i salka gimnastyczna. Na spotkanie i kolację w formie grilla, przeniesiemy się do chaty grillowej .

MENU:

żurek staropolski na zakwasie, karkówka z grilla, ziemniaki pieczone, surówka z białej kiełbasy, mix grillowy; kiełbasa, kaszanka, kiełbasa biała, udka grillowane, deska wędlin szaszłyk, sałatka jarzynowa, pieczywo, wiejskie, domowy smalec, ogórek kiszony lub małosolny, musztarda, ketchup, placek drożdżowy, kawa, herbata.

Po kolacji nocleg.

2 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Kutnej Hory. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Katedra św. Barbary -jeden z najsłynniejszych kościołów w Czechach, następnie kamiennymi średniowiecznymi uliczkami dojdziemy do Hradka-Zameczku, który dawniej wchodził w skład fortyfikacji a dzisiaj mieści się w nim Muzeum Srebra i podziemna trasa. Podczas spaceru zobaczymy Kościół św. Jakuba - najstarsza świątynia w Kutnej Horze, przejście do kompleksu: Kolumna Zarazy, Rynek., Dom Gotycki. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Przyjazd do Lutyni o godzinie 20:00

cena obejmuje:

 • 1 nocleg w Lądku Zdroju, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami

 • 1 śniadanie,

 • uroczystą kolację w formie grilla

 • opiekę pilota

 • ubezpieczenie KL i NNW

 • system słuchawkowy tour guide

 • przewodnika do Kutnej Hory

 • transport autokarem, parkingi

 • wstęp do Katedry św. Barbary

 • korkowe

 • opłatę uzdrowiskową

 

29 sierpnia 2018