Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Słoneczne Maroko

Termin: do ustalenia

cena: do ustalenia

 

Piaszczyste, słoneczne plaże, szeroka promenada, ciepły ocean, miasta wyrosłe na berberyjskiej i arabskiej tradycji oraz kolonialnej przeszłości, magiczne, stare medyny, śpiew muzeina o poranku, gwarne bazary i rozkoszna cisza w hammamie, zapach oleju arganowego i kuminu, gorzko-słodki smak marokańskiej herbaty  – spędźmy razem 8 niezapomnianych dni na magicznym południu Maroka!

 

Program wczasów - 8 dni 

 

 

1. dzień: zbiórka na lotnisku ok. 2 godziny przed wylotem, lot do Maroka, przylot do Marrakeszu, stolicy marokańskiej turystyki, transfer do hotelu, możliwość spędzenia czasu na tętniącym życiem, pełnym handlarzy, akrobatów czy zaklinaczy węży najsłynniejszym placu Maroka – Dżamaa
Al-Fna, powrót do hotelu obiadokolacja, nocleg.

 

2. dzień: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjście na zwiedzanie z przewodnikiem tego niezwykłego miasta, które dzięki kolorowi przeważającej części budynków, zyskało miano czerwonego, zobaczymy m.in. Meczet Koutubia, jeden z największych meczetów w Maroku, Pałac Bahia uznawany za arcydzieło architektury marokańskiej, spacer po wpisanej na listę UNESCO medynie (starym mieście), przejazd do Agadiru, najsłynniejszego kurortu marokańskiego słynącego z wysokiego nasłonecznienia i szerokiej, piaszczystej plaż, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na zapoznanie się z miejscowością, obiadokolacja, nocleg.

 

3.-7. dzień: Wypoczynek w czterogwiazdkowym hotelu z zagwarantowanymi śniadaniami i obiadokolacjami. Czas wolny można wykorzystać na plażowanie, relaks nad basenem lub podziwianie uroków okolicy. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w wyjazdach i wyjściach fakultatywnych (m.in. wizyta w hammamie – tradycyjnej łaźni, objazd po najpiękniejszych plażach okolicy, wizyta w Parku Narodowym, wyjazd do Essaouiry).

 

8. dzień: Śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko w Marrakeszu, lot powrotny.

 

CENA ZAWIERA:

  • transfery: lotnisko-hotel w Marrakeszu-Agadir-lotnisko

  • opiekę pilota na całej trasie i przewodnika po Marrakeszu

  • wyżywienie: 7x śniadanie, 7x obiadokolacja

  • zakwaterowanie: 1x nocleg w Marrakeszu, 6x nocleg w Agadirze w hotelu ****, pokoje dwuosobowe z łazienkami

  • opłatę klimatyczną

  • ubezpieczenie KL i NNW, opłatę na TFG

 

CENA NIE ZAWIERA:

  • biletu lotniczego na trasie Warszawa-Marrakesz – dokładna cena będzie podana w momencie podpisania umowy (około 1000 zł)

 

14 stycznia 2020