Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Wczasy w Hiszpanii - Costa Brava - Barcelona

Termin: 06-13.07.2024                                                                           

Cena: 4100+100€

 

1 dzień:

Spotkanie z pilotem grupy we Wrocławiu o godzinie 03.30. Przylot do Barcelona- Girona o godzinie 08.15. Prosto z lotniska pojedziemy do jednego z najpiękniejszych zakątków Katalonii – Girony. Na miejscu pospacerujemy uliczkami wspaniale zachowanego starego miasta, które urzekło między innymi twórców serialu „Gra o Tron”. Zobaczymy Katedrę Santa Maria (z zewnątrz), która jest największą jednonawową katedrą w Europie oraz przepiękną dzielnicę El Call - dzielnicę żydowską. Następnie przejedziemy do miasta Salvadora Dali- Figueras. Spacer po centrum. Dla chętnych wejście do Muzeum Salvadore Dali -14€przy minimum 25 osobach i 21€ bilet indywidualny. Oba miasta zwiedzamy z lokalnym przewodnikiem. Przejazd do Santa Susanna, zakwaterowanie w hotelu Florida**** pokoje 2-3 osobowe z balkonami wyposażone w suszarkę, lodówkę, sejf, TV i ViFi i klimatyzację, obiadokolacja, nocleg.

 

2 – 7 dzień:

śniadanie, czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Plaża, szeroka i piaszczysta bezpłatna ok. 300-400 m od hotelu4**** za linią kolejową. Do dyspozycji gości w hotelu; basen, bar przy basenie, duży taras, wieczorny program.

Fakultatywnie wyjazd autokarem do Barcelony zwiedzanie miasta; La Rambla – najsłynniejszy deptak Barcelony pełny straganów i ulicznych artystów. Dzielnica Gotycka – z katedrą, ratuszem i pałacem królewskim. Słynne budowle Gaudiego w tym La Sagrada Familia (z zewnątrz).  Wyjazd po śniadaniu, powrót na obiadokolację i nocleg.

Fakultatywnie wyjazd pociągiem do Mont Serrat - Sanktuarium 'Czarnej Madonny”, święte miejsce Katalonii. Pięknie położone na zboczu góry. Wyjazd po śniadaniu, powrót na obiadokolację i nocleg.

Fakultatywnie przepłynięcie statkiem do malowniczo położonego Tossa de Mar. Miejscowość jest nazwana katalońska perełką- zachowującą dawny wdzięk wioski rybackiej. Powrót autokarem W drodze powrotnej, degustacja lokalnych trunków (wina, likiery), istnieje możliwość zakupu. powrót na obiadokolację i nocleg.

Ceny wycieczek uzależnione od ilości uczestników.

 

8 dzień:

wykwaterowanie wcześnie ran0, transfer autokarem na lotnisko Barcelona-Girona.  Wylot 08:4o. Przylot do Wrocławia o godzinie 11:10.

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w hotelu ****, pokoje 2-3 osobowe 7 noclegów
 • korzystanie z infrastruktury hotelowej
 • wyżywienie; 6 śniadań, 7 obiadokolacji
 • woda i wino do kolacji
 • transfery lotnisko-hotel-lotnisko
 • wycieczka do Girony i Figueras
 • lokalnego przewodnika
 • pilota
 • ubezpieczenie Kl, NNW, choroby przewlekłe i bagaż
 • system słuchawkowy Tour Guide
 • opłatę na TFG i TFP
 • taksę klimatyczną
 •  bilet lotniczy w obie strony Wrocław- Girona/Barcelona-Wrocław w tym mała torebka+ bagaż do luku 55 x 40 x 20 max 10kg. Bilet jest imienny nie podlega zwrotowi, zmiana nazwiska zazwyczaj kosztuje niewiele mniej jak nowy bilet.

 

Zmiana bagażu na większy do luku 120 x 120 x 80 max 20kg dopłata 440zł

Przy zapisie proszę podać rodzaj bagażu.

 

Zgłoszenie i zapisy do 31.01.2024. Zaliczka na zakup biletu i potwierdzenie rezerwacji w hotelu 1500 zł

 

Do zakupu biletu proszę podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Do umowy adres zamieszkania, tel. kontaktowy i adres mailowy.

 

Po 31.01.2024 pokoje na zapytanie w hotelu. Bilet lotniczy zgodnie z ceną w dniu zgłoszenia chęci udziału wyjazdu do Hiszpani.

Trzecia osoba w pokoju minus 190zł.

Dzieci 0d 2 do 11 lat w pokoju z dwoma osobami dorosłymi 1 dziecko 2600zł, 2 dziecko w pokoju z dwoma osobami dorosłymi 2600 zł.

Pokoje 4 osobowe na zamówienie.

15 stycznia 2024