Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Jura Krakowsko-Częstochowska- Kraków, Ojcowski Park Narodowy, Ogrodzieniec, Pustynia Błędowska

 

termin: do ustalenia

cena: do ustalenia uzależniona od liczby uczestników

 

1 dzień: wyjazd z Wrocławia i okolic (+30km) o godzinie 06:00. Przyjazd do centrum Krakowa, zwiedzanie miasta: przejście Traktem Królewskim do rynku, zobaczymy Sukiennice, Bramę Floriańską i Barbakan, dom Jana Matejki, Bazylikę Mariacką ze słynnym ołtarzem – dziełem Wita Stwosza (z zewnątrz), widokową wieżę ratuszową, pomnik „Adasia”, stare kino, podziemia Rynku Głównego*, Katedrę na Wawelu i odwiedzimy Smoka Wawelskiego-przejście Smoczą Jamą. Obiad w restauracji w Krakowie. Przejazd do Domaniewic na nocleg, zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych, z łazienkami na korytarzu(max 6 osób do 1 łazienki), kolacja, nocleg.

 

2 dzień: po śniadaniu w formie bufetu, przejazd Ojcowskiego Parku Narodowego, zwiedzanie: Zamku w Pieskowej Skale (dziedziniec zewnętrzny), Maczugi Herkulesa, Młynnika, Grodziska, Młynu Boronia, Kościoła "Na wodzie", Bazaru Warszawskiego, wylotu Doliny Sąspowskiej, Jaskini Krowiej, Bramy Krakowskiej, wylotu Wąwozu Skałbania, Jaskini Łokietka, Willi Gordona (pod Berłem), Jonaszówki - punkt widokowy, mostu na rzece Sąspówka, Bazaru Lwowskiego– czas przejścia około 3,5 godziny. Czas na posiłek (suchy prowiant). Powrót na nocleg, obiadokolacja.

 

3 dzień: po śniadaniu w formie bufetu, wykwaterowanie. Przejazd na Pustynię Błędowską zwaną „Polską Saharą”-jest to największa pustynia w Europie. Następnie przejazd do Ogrodzieńca na zwiedzanie zamku, o którym w latach świetności, mówiono”drugi Wawel”. Po zwiedzaniu obiad i wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do szkoły.

 

Cena zawiera:

  • transport autokarem

  • opłaty parkingowe

  • zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych

  • wyżywienie: 2 śniadania w formie bufetu, 1 obiadokolacja, 1 kolacja,1 obiad w Krakowie, 1 obiad w drodze powrotnej, 1 suchy prowiant .

  • przewodników w Podziemiach Rynku w Krakowie

  • bilety wstępu: Ojcowski Park – Jaskinia Łokietka, Podziemia Rynku , Zamek Ogrodzieniec,Smocza Jama

  • pilota - przewodnika na całej trasie

  • ubezpieczenie NNW

  • opiekę 3 wychowawców

 

 

*Rezerwacja do Podziemi Rynku możliwa 120 dni przed planowaną wizytą, tylko w systemie elektronicznym- ilość miejsc ograniczona

23 marca 2018
wycieczka krakow i okolice