Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Zakopane, Spisz i Kraków- wycieczka szkolna 

termin: do ustalenia

cena: 480zł-30 osób, 450zł- 40 osób

 

 

1. dzień:

 

Wyjazd  o godzinie 07:00. Przejazd do Niedzicy, zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Niedzicy pięknie położony nad Dunajcem, obecnie ta część Dunajca to słynne sztuczne jezioro zaporowe-zalew czorsztyńsko-niedzicki. Budowla nierozerwalnie związana z historią tych ziem, tak Polski jak i Węgier. Wejście na Zaporę wodną na Jeziorze Czorsztyńskim- ziemno-betonowa zapora nosząca imię Gabriela Narutowicza, ma długość 400 m i wysokość około 50 m. Spowodowała ona spiętrzenie Dunajca, w efekcie czego powstał główny sztuczny zbiornik wodny o powierzchni około 1200 ha. Przy zaporze zbudowano elektrownię wodną o mocy 90 MW. Przejazd do Białego  Dunajca, zakwaterowanie w pensjonacie, pokoje 3-4-5 osobowe z łazienkami, obiadokolacja,nocleg.

 

2 dzień:

 

Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem tatrzańskim, przejazd autokarem do Przysiółka Kiry, opuszczamy autokar i pieszo  wyruszamy na spacer do Doliny Kościeliskiej łagodną trasą. Zwiedzimy również Jaskinię Mroźną- nazwa jaskini wzięła się z niskiej, stałej temperatury, wynoszącej 6 stopni, oraz białych nacieków na ścianach przypominających szron. Całkowita długość jaskini to 560 m. Przejazd do Zakopanego, objazd autokarem  i zwiedzanie najważniejszych atrakcji: Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, skocznia narciarska, kościółek na Jaszczurówce, Gubałówka. Czas wolny na Krupówkach. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja,nocleg.

 

3 dzień:

 

Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Krakowa, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Wawelu: Dzwon Zygmunta, groby królewskie, katedra na Wawelu. Przejście Traktem Królewskim do rynku, Sukiennice, Bazylika Mariacka, pomnik „Adasia”. Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Przyjazd około godziny 20:00.

 

 

 

cena zawiera:

 

  • transport autokarem, parkingi

  • zakwaterowanie w pensjonacie (pokoje 3-4-5 osobowe)

  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje

  • przewodnika tatrzańskiego

  • przewodnika lokalnego po Krakowie

  • bilety wstępu: Jaskinia Mroźna, Dzwon Zygmunta i Groby Królewskie, zamek w Niedzicy, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, TPN

  • pilota na całej trasie

  • ubezpieczenie NNW

  • opiekę wychowawców 1 na 15 uczestników

 

03 września 2019