Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Wycieczka szkolna do Czech- Safari Park, Praga, Adrspach

termin: do ustalenia

cena: 700 zł*

 

1. dzień: wyjazd z Wrocławia lub okolic o godzinie 07:00. Przyjazd do Safari Park Dvůr Králové - prawdziwe safari pomiędzy wolno poruszającymi się stadami zwierząt, zobaczymy antylopy, zebry, bawoły... Spacer doprowadzi nas do największej grupy żyraf hodowanych poza Afryką, do nosorożca, a nawet do dinozaurów. Będziemy podziwiać niesamowitą sztukę i kulturę czarnego kontynentu i damy oczarować się porywającym rytmom afrykańskiej muzyki. Pobyt połączony z 20 minutową przejażdżką po parku. Przejazd do hotelu w Pradze- zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, obiadokolacja, nocleg.

 

2. dzień: po śniadaniu zwiedzanie Pragi z przewodnikiem Starego Miasta: kościół św. Mikołaja, pomnik Jana Husa, gotycki kościół Najświętszej Marii Panny, Karolinom- pierwszy uniwersytet w Europie Środkowej, ratusz ze słynnym zegarem Orloj. Przejście pod Bramę Prochową. Spacer po dzielnicy żydowskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

3. dzień: po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Pragi z przewodnikiem: klasztor na Strachowie, Loreta z kopią domu Marii Panny, uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim, katedra świętych Wita i Wacława, Pałac Królewski z zewnątrz, następnie zejście Schodami Królewskimi na Małą Wenecję. Przejście przez Most Karola, czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

4. dzień: po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Adrspachu- słynnego w Czechach skalnego miasta, bogatego w przeróżne formy skalne, spacer zakończymy przy Wielkim Wodospadzie. Czas wolny na zakup pamiątek, po drodze postój na posiłek we własnym zakresie. Przyjazd do Barcina około 20:30.

 

cena obejmuje:

  • przejazd autokarem, opłaty drogowe

  • 3 noclegi, pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami

  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,

  • opieka pilota/przewodnika z licencją na Pragę

  • ubezpieczenie NNW i KL

  • opiekę 3 wychowawców

 

cena nie obejmuje:

  • biletów wstępu

     

* kalkulacja dla grupy 45 uczestników i 3 opiekunów

* cena może ulec zmianie

 

14 grudnia 2018