786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

W gościnie u Karkonosza

termin: do ustalenia

cena: od 280 zł/osoba*

 

1. dzień: wyjazd z o godzinie 08:00. Przejazd do Bolkowa, zwiedzanie gotyckiego zamku książęcego, który został rozbudowany w stylu renesansowym. Zamek jest jednym z największych zamków w Polsce. Następnie przejazd do Kowar, zwiedzanie Park u Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Dalej przejazd do Western City w Ścięgnach koło Karpacza, czas wolny urozmaicony pokazem rewolwerowca i inscenizacją napadu na bank. Wyjazd do Karpacza, zwiedzanie Kościoła Wang. Czas wolny w centrum miasta na głównym deptaku, dla chętnych zjazdy rynną saneczkową na stoku Kolorowa (płatne indywidualnie). Przejazd na nocleg, zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami, obiadokolacja, nocleg.

 

2. dzień: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Przesieki, przejście z przewodnikiem sudeckim do pierwszej na naszej trasie atrakcji przyrodniczej Walońskiego Kamienia zwanego też Chybotkiem; dalej przejście szlakiem pod Wodospad Podgórnej (547m.n.p.m). Wodospad ten przebija się przez skalny wąwóz i ma potrójny spad wody o wysokości dziesiąciu metrów. Powrót do autokaru, krótki przejazd do Sobieszowa, wyjście na szlak prowadzący do zamku Chojnik. Po zwiedzaniu zejście do autokaru. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd około 20:00.

 

cena obejmuje:

  • transport autokarem

  • 1 nocleg

  • ubezpieczenie NNW

  • wyżywienie: śniadanie i obiadokolację

  • opiekę pilota + przewodnika sudeckiego na 1 dzień

  • bilety wstępów: zamek w Bolkowie, park miniatur, Western City, Świątynia Wang, Zamek Chojnik, Karkonoski Park Narodowy

  • opiekę 3 wychowawców

 

*kalkulacja dla grupy 40 osób płacących

Zapytaj o ofertę

Imię:
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
11 września 2018