Kontakt

 

Masz pytania w sprawie wycieczki, zadzwoń lub napisz do nas. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

786 816 745

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Mariola Travel

Zamek Czocha, Szprewald-Niemiecka Wenecja , Karkonosze, Termy Cieplickie

termin: do ustalenia

cena: do ustalenia 

 

1 dzień: Wyjazd o godzinie 08:00, przejazd do Zamku Czocha z XIII wieku. To jedno z niewielu miejsc w Polsce gdzie przeszłość miesza się z przyszłością, miejsce kręcenia filmów Gdzie jest generał oraz Tajemnica twierdzy szyfrów. Zamek słynie z tajnych przejść i swoich tajemnic, które częściowo postaramy się odkryć... Obiad na zamku. Przejazd do hotelu***, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych. Kolacja w formie grillowej przy muzyce mechanicznej.

 

2 dzień: śniadanie, wyjazd do Szprewaldu, zwanego przez Łużyczan Błotami, zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych krajobrazów środkowej Europy. Swoje powstanie zawdzięcza ostatniemu zlodowaceniu. To właśnie te obszary stworzyły idealne środowisko dla rozwoju fauny i flory. Obecny krajobraz Szprewaldu kształtowany jest przez labirynt rzeki Sprewy tworząc 300 kanałów o łącznej długości 1000 km. Przepłynięcie dużymi łodziami szprewaldzkimi z flisakiem na pokładzie. Płynąc nimi słuchać tylko szum drzew i śpiew ptaków, a przekazywane z dziada pradziada legendy są nadal żywe... Obiad, następnie przejazd do Branitz, spacer po parku księcia Pücklera- jednym z najpiękniejszych parków na terenie Niemiec, zaaranżowanym w stylu angielskim, jest również ostatnim niemieckim parkiem krajobrazowym z XIX wieku, w jego zachodniej części podziwiać można dwie niezwykłe piramidy- jedną z nich jest grób księcia Pücklera, zwiedzanie z zewnątrz pałacu księcia położonego w sercu tego bajecznego krajobrazu, wyjazd do kraju. Powrót do hotelu. Kolacja uroczysta przy muzyce mechanicznej, którą poprowadzi DJ.

 

3 dzień: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd i wyjście na szlak, który poprowadzi nas do wspaniałego Zamku Chojnik- położony na wzgórzu na wysokości 627 m n.p.m., zbudowany w XIV w. przez księcia Bolka II jako jeden z elementów fortyfikacji granic księstwa. Późniejsi właściciele zamku- śląski ród Schaffgotschów dokonał rozbudowy obiektu w duchu renesansu. W roku 1675 zamek został zniszczony przez wielki pożar i od tego czasu pozostaje trwałą ruiną, udostępnioną do zwiedzania. Przejazd do Term Cieplickich-wejście na basen + wstęp do strefy SPA, która obejmuje: 2 sauny fińskie, saunę parową, saunę infrared, 3 wanny jacuzzi, grotę śnieżną, wytwornicę lodu, podgrzewane leżanki, 2 gabinety masażu. Powrót w godzinach wieczornych.

 

 

cena obejmuje:

  • 2 noclegi w hotelu,pokoje 2 osobowe
  • 2 śniadania, 3 obiady
  • kolację grillową przy muzyce mechanicznej
  • kolację uroczystą z DJ(6h)
  • transport autokarem
  • bilety wstępu: Park Pucklera, Muzeum Ogórka, Zamek Czocha, Termy Cieplickie, Zamek Chojnik
  • przewodnika sudeckiego
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie
  • system słuchawkowy Tour Guide

 

04 września 2018
wycieczka krakow i okolice